V Всеукраїнська науково – практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

Для нових знань і розвитку завжди є вільний час, що довели учасники V Всеукраїнської науково – практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, яка відбулася 22 квітня 2017 року на базі Юридичної клініки імені Ярослава Мудрого.

Під час заходу розвинулось активне обговорення питань щодо конституційно – правової освіти людей, історичних аспектів розвитку України, легалізації вогнепальної зброї, удосконалення законодавства, що регулює оперативно – розшукову діяльність та ін.

Кожен виступ знаходив відклик у присутніх та супроводжувався бурхливою дискусією, що створило особливу атмосферу для спілкування та обміну думками.

Проведення подібних заходів розширює межі сприйняття світу, даючи поживу для роздумів та відповіді на складні питання. Студенти та молоді вчені розглядають актуальні проблеми сучасності, пропонують шляхи їх вирішення та вдосконалення суспільства в цілому.


Надіємось на продовження роботи та відкриття в цьому виді наукової діяльності!

Окремо висловлюємо подяку організаційному комітету конференції, зокрема керівнику Юридичної клініки Віктору Янишену та завідувачу громадської приймальні Яні Токарь.

Тези по секціям:

Замковий Володимир

Автор : Замковий Володимир

1 557 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *