Найцікавіші законопроекти Верховної Ради України від 30.06.2020 року

Верховна Рада України продовжує провадити законопроектну діяльність, а з її результатами Вас і надалі ознайомлює Юридична клініка, тому пропонуємо до вашої уваги найцікавіші законопроекти Верховної Ради України від 30.06.2020 року:

1. Законопроект № 2285-д. Проект Закону про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор.

Розгляд перенесено. Даним законопроектом передбачається, що регулювання у сфері азартних ігор здійснюється спеціальним органом – Комісією з розвитку та регулювання азартних ігор, що підпорядкований Кабінету Міністрів України. Діяльність відповідних закладів здійснюватиметься виключно на ліцензійних умовах. Проект закону надає вичерпний перелік заходів, що кваліфікуються як «азартні ігри» та ліцензуються. Окрім того, передбачаються обмеження щодо запобігання лудоманії (ігрової залежності), а також щодо самообмежених осіб.

Разом з цим, проектом закону передбачається створення системи онлайн моніторингу, що забезпечуватиме здійснення державного контролю за діяльністю організаторів азартних ігор. Також встановлюються строгі вимоги щодо організаторів азартних ігор, зокрема щодо їх фінансового стану, розміру приміщень, типу проведення азартних ігор та інших аспектів даної діяльності. Окрім того, проектом закону встановлюються і напрямки застосування надходжень від організації та проведення азартних ігор до Державного бюджету України шляхом створення спеціального Фонду для підтримки медицини, спорту та культури.

 

Огляд підготував:

Ромашко Олександр,

2 курс, ІПКЮ, 14 група.

 

Цю публікацію підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору». Висловлені в цій публікації думки необов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Рудковська Мирослава

Автор : Рудковська Мирослава

135 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *