Оплата податків онлайн

Інтернет давно став невід’ємною частиною нашого життя. А в умовах карантину багатьом доводиться змінювати режим роботи, переводити звичні процеси в онлайн-формат з використанням сучасних додатків. Онлайн можна оплачувати не тільки товари. Навіть якщо вам потрібно сплатити податки до бюджету — це легко можна зробити не виходячи з дому. Все, що вам необхідно це доступ до Інтернету та платіжна картка. А про способи оплати податків, що користуються найбільшою популярністю ми розкажемо далі.

Найшвидше сплатити податки онлайн можна за допомогою сервісу EasyPay. Швидкість та зручність полягає у тому, що реєстрація на сайті не обов’язкова. Для оплати необхідно:

1. Перейти на сайт easypay.ua.

2. Обрати розділ «Послуги» та натиснути у каталозі «Платежі до бюджету».

3. Для сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску необхідно обрати: область, місто та найменування одержувача; групу/ставку податкового платежу; період розрахунку.

4. Бюджетний платіж здійснюється за реквізитами ЄДРПОУ/ІПН, МФО банку отримувача.

5. Увести інформацію про себе: ПІБ, номер тел., ідентифікаційний номер платника податків; реквізити платіжної картки.

6. Вказати суму відрахування.

Процедуру оплати завершено.

Оплатити єдиний податок, ЄСВ, податок на нерухомість чи автомобіль, держмита тощо можна через додатки Приват24 та Ощад24.

Оплата через Приват24 відбувається наступним чином (на прикладі ЄП):

1. У додатку Приват24 обрати розділ «Платежі».

2. Створити платіж та ввести розрахунковий рахунок одержувача.

3. Вибрати потрібну організацію з результатів пошуку.

4. Увести реквізити платежу: період, код виду оплати, призначення, суму, ідентифікаційний номер платника податків.

5. Додати до кошика.

6. Підтвердити платіж.

Або ж можна здійснити оплату перерахованих вище податків на сайті цих банків. Алгоритм оплати податку на житлову нерухомість на сайті Ощадбанку (www.oschadbank.ua) такий:

1. Обрати розділ «Платежі до бюджету» та натиснути «Податок на житлову нерухомість».

2. Обрати реквізити для проведення платежу: область, отримувач, особисті дані.

3. Ввести реквізити платіжної картки.

4. Погодитись з умовами публічної пропозиції.

5. Натиснути «Оплатити».

За допомогою перерахованих сайтів і додатків можна швидко та зручно оплатити податки в режимі онлайн та заощадити свій час, не марнуючи його у чергах.

Автор: Кабачна Діана

Цю публікацію підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору». Висловлені в цій публікації думки необов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки.