ЗАБОРОНА ПОКИДАТИ УКРАЇНУ З ТУРИСТИЧНОЮ МЕТОЮ

23.03.2020 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №228 «Питання перевезень авіаційним транспортом», якою:

Заборонено з 12 год. 00 хв. 24 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.:

 

  • прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення осіб, які здійснюють подорож з туристичною метою;

 

  • прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення, крім перевезень, які здійснюються через державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” або у разі неможливості прийняття та відправлення повітряних суден державним підприємством “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” — через державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького” як резервне.

“Ми розуміємо, що рішення непопулярне та незручне. Але ми бачимо, що темпи поширення коронавірусу зростають. Тому маємо посилювати обмежувальні заходи.” – прокоментував рішення уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Також на даному засіданні було прийнято рішення про введення надзвичайної ситуації в Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях з метою запобігання поширенню COVID-19.

З постановою уряду ви можете ознайомитися за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pitannya-perevezen-aviam230320cijnim-transportom

 

Автор: Червяков Микита

Цю публікацію підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору». Висловлені в цій публікації думки необов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Рудковська Мирослава

Автор : Рудковська Мирослава

176 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *