А ви готові до ІІ туру виборів?

7 квітня 2019 року Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати першого туру виборів Президента України та проголосила проведення друго туру виборів на 21 квітня 2019 року. Явка виборців під час першого туру сягнула 62,8 %, а це 18579263 виборців слід. Соціологи очікують ще більшу явку під час 2 туру.

Аби не втратити свій шанс на волевиявлення слід ще раз перевірити свою наявність у списках виборців. Юридична клініка Національного юридичного університету імені Ярослава мудрого пропонує покрокову інструкцію цієї процедури:

Крок 1

Перейти на сайт Державнрго реєстру виборців та обрати вкладку «Перевірка включення». Перейти на сайт можна за посиланням –

https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:LOGIN


Крок 2

Необхідно заповнити необхідні данні про себе (ПІП, дату народження, електрону адресу та власну адресу). Дані треба вводити українською мовою та у відповідності до тих, що вказані у паспорті.

 

Крок 3

 На вказану електронну адресу надійде код підтвердження, який слід вести для отримання відповіді з реєстру. Після цього, Ви отримаєте інформацію на запит.

 

Автор: Олександр Микитюк

Рудковська Мирослава

Автор : Рудковська Мирослава

391 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *