Проведено ІІ Судові дебати з цивільного права та процесу!

Сьогодні, 14 грудня на базі Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися ІІ Судові дебати з цивільного права та процесу.

Дебати пройшли у два тури. Участь у змаганні взяли чотири команди. Шляхом жеребкування було визначено ролі кожної з команд у майбутньому судовому процесі.

Боротьба була запеклою, кожен з учасників зміг показати себе та ненадовго побувати у ролі як позивача, так і відповідача. На підготовку командам давався деякий час, із збігом якого кожен з учасників повинен був навести аргументи в підтримку своєї позиції. Команда суперника натомість заперечувала аргументи опонентів та висловлювала власну обґрунтовану позицію.

Дві команди, які перемогли у півфіналі, продовжили участь та зустрілися у фіналі, де ще палкіше відстоювали свої позиції. Незважаючи на певне напруження, що склалося на етапі фіналу, було дуже весело та інформативно. Переможці були урочисто нагороджені кубком.

Щиро вітаємо учасників команди переможців – Семена Соху та Руслана Павлова. Віримо, що вони отримали неоціненний досвід так як мали змогу спробувати себе у якості учасників судового процесу.

Дякуємо суддям дебатів, зокрема викладачам кафедри цивільного права №1: Олександру Олександровичу Біляєву, Богдану Петровичу Карнауху та викладачу кафедри цивільного процесу – Максиму Володимировичу Шпаку за приділений час, ґрунтовні зауваження та цікаву дискусію.

Рудковська Мирослава

Автор : Рудковська Мирослава

863 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *