Студенти-клініцисти відвідали вихованців психо-неврологічного інтернату

Допоки вирішувалося питання “хто-хто був чемним у цьому році?”, клініцисти не гаяли часу та завітали з подаруночками від Миколая до найчемніших – вихованців першого психо-неврологічного інтернату.

Враження неймовірні: кожна дитина дуже чекала на нас, і з радістю прийняла до своєї великої родини. Кожен з них – велика індивідуальність, тому на розвиток і вдосконалення цих маленьких особистостей нами були передані розвиваючі ігри: “ерудит”, картки для читання, рахування, вивчення англійської, і навіть гра твістер. А для маленького дитячого щастя були передані фрукти та цукерки – не тільки ж бо граніт науки гризти:).

Клініцисти мали змогу презентувати такі подарунки “у дії”: разом з дітлахами різали карточки, збирали слова, читали. Вони виявилися дуже самостійними: “я, – каже один з вихованців, Данилко, – буду зараз сам читати. А ти на ці питання відповідай, зможеш?”.

Неймовірна тепла атмосфера була під час прощання: практично кожного з нас зацілували, обіймали скопом та лагідно посміхалися. Щасливі, що наші привітання здатні зробити внесок до будівництва долі цих дітей. Плануємо і надалі проводити такі заходи, адже це не лише вклад у розвиток та дозвілля дітлахів, але і надзвичайно приємний спосіб проведення часу тим паче у такій щирій атмосфері.

Нагадаємо, що нещодавно в цьому ж закладі проводилися лекції з правової освіти, які діти прослухали з великим захопленням та зацікавленістю.

Рудковська Мирослава

Автор : Рудковська Мирослава

624 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *