Юридичною клінікою була проведена VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні шляхи удосконалення українського законодавства»

18 листопада в Юридичній клініці імені Ярослава Мудрого була проведена VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні шляхи удосконалення українського законодавства».

Конференція проходила у форматі Пленарного та секційного засідання. На конференцію завітали гості-доповідачі Кідалов С.О та Кідалова Н.О., Головко Л.О., Гончарук Л.О. з Національного університету біоресурсів і природокористування України, Норочевський О.О. з Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України. Доповіді, представлені нашими гостями були присв’ячені особливо актуальним на сьогодні питанням, зокрема: удосконалення законодавства у сфері державного контролю з відбору об’єктів, що мають стратегічне значення, цікавим аспектам правового регулювання доступу до екологічної інформації в Україні та правовим питанням, пов’язаним з безпекою дорожнього руху. Висловлюємо їм свою подяку за участь у нашому заході та можливість подискутувати з цікавими людьми.

Висвітлені на конференції питання викликали жваве обговорення, під час якого кожен учасник мав можливість висловити власне бачення питання та запропонувати своє вирішення, поставлених доповідачем, проблем. 

В Конференції взяло участь більше ста молодих науковців. Очну участь прийняло близько сорока доповідачів, серед яких особливо дискусійною стала тема проблемних аспектів визначення цивільно-правового статусу криптовалюти в Україні, представлена студентом-клініцистом Жданюком Назарієм.

 

Учасники настільки захопились обговоренням актуальних питань, що вийшли за рамки дедлайну та закінчили спілкування тільки на початку шостої години вечора. Це був неймовірно корисний досвід для кожного клініциста та ще одна можливість для того, щоб розвивати себе як майбутнього правника. Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам конференції за плідну працю, цікавий день та безцінний досвід.

Посилання на електронну версію збірника

Андрущенко Ганна

Автор : Андрущенко Ганна

710 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *