Наша клініка прийняла участь у підписанні меморандуму в Мінюсті

Віктор Янишен та Яна Токарь прийняли участь у церемонії підписання меморандуму про співробітництво між Міністерством юстиції України та Асоціацією юридичних клінік України, яка відбулася у приміщенні Міністерства юстиції України 08 листопада 2017 року.

Наша клініка прийняла участь у підписанні меморандуму в Мінюсті

Як визначає меморандум основними напрямами співробітництва є: реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та інших правопросвітніх проектів, які мають спільний інтерес, а також формування професійних компетентностей студентів, які здобувають вищу освіту у галузі знань «Право».

Як зазначив  заступник Міністра Гія Гізойович Гецадзе юридичні клініки є невід’ємними складовими у встановленні не тільки високваліфікованих правників, але і практичною базою для університетів, а в подальшому можливо юридична клініка стане обов’язковою умовою у Ліцензійних умовах провадження освітньої діяльності закладів освіти.

Наша клініка прийняла участь у підписанні меморандуму в Мінюсті

Сподіваємося на плідну співпрацю та ефективний результат!

Токарь Яна

Автор : Токарь Яна