Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні шляхи удосконалення українського законодавства»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Юридична клініка

Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Координаційний центр з надання правової допомоги

Рада адвокатів Харківської області

Громадська організація

«Центр розвитку правничої клінічної освіти»

запрошують вас взяти участь у ХV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні шляхи удосконалення українського законодавства»

яка відбудеться 28 травня 2022 року.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, практикуючі правники, нотаріуси, адвокати, прокурори, судді, науковці та всі бажаючі. Конференція відбудеться у форматі фахового обговорення актуальних проблем удосконалення законодавства України.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Формат заходу та умови участі

Передбачена дистанційна участь у конференції із використанням сервісу для проведення он-лайн конференцій Zoom.

Доступ до конференції:

– ідентифікатор конференції: 291 796 1683

– код доступу: r93AqQ

Початок роботи конференції о 10.00.

До початку роботи конференції планується видання електронної збірки тез доповідей/наукових повідомлень учасників (далі – тези).

Участь у конференції та розміщення тез  є безкоштовними. За бажанням учасник може сплатити благодійний внесок у довільному розмірі. Усі кошти, одержані від учасників в якості благодійного (організаційного) внеску, за вирахуванням витрат на видання збірки тез, будуть спрямовані на допомогу Збройним силам України.

Тематичні напрями конференції:

Основи права (теорія права та держави, філософія права, історія держави і права України та зарубіжних країн, логіка, юридична аргументація);

Адвокатура, судоустрій, доступ до правосуддя;

Приватне право (цивільне право та цивільний процес, корпоративне право, господарське право та процес, сімейне право, екологічне право, земельне та аграрне право, трудове право, міжнародне приватне право);

Публічне право (конституційне право та процес, адміністративне право та процес, адміністративна діяльність, державне будівництво, муніципальне право, міжнародне право та право Європейського Союзу, податкове право, право соціального забезпечення);

Міжнародне гуманітарне право (право війни, право збройних конфліктів);

Кримінальне право (кримінальне право і процес, криміналістика, оперативно-розшукова діяльність, кримінологія та кримінально-виконавче право);

Юридична клінічна освіта (фінансова грамотність, юридична клінічна практика, медіація).

Для участі у конференції необхідно надіслати до 23 травня 2022 року включно за адресоюелектронної пошти організаційного комітету (legalclinicconference2022@gmail.com) наступні матеріали:

1. Тези (українською або англійською мовами).

2. Авторську картку.

3. У разі сплати благодійного внеску – відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату благодійного внеску у довільному розмірі.

Назва вищевказаних файлів має бути вказана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника та має містити відповідно слова: «тези»(Петренко П.П._тези);«авторська картка» (Петренко П.П._авторська картка); «квитанція» (Петренко П.П._квитанція).

Вимоги до оформлення тез:

1. Обсяг до 3 сторінок включно. За наявності натхнення можливе перевищення обсягу поданих тез до 5 сторінок включно.

2. Формат: А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word у вигляді файлу з розширенням (.doс) або (.docx). Орієнтація – книжкова.

3. Шрифт – TimesNewRoman; кегль (розмір шрифту) – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; всі поля – по 20 мм; абзаци – 10 мм.

1 рядок – ім’ята прізвищеавтора;вирівнювання – по правому краю, шрифт – напівжирний курсив;

2 рядок – науковий ступінь, вчене звання (за наявності), посада та повна назва закладу освіти або місця роботи;вирівнювання – по правому краю, шрифт – звичайний;

3 рядок – повна назва інституту (факультету), курс, група (за наявності);вирівнювання – по правому краю, шрифт – звичайний;

4 рядок – назва тез;вирівнювання – по центру, шрифт – напівжирний, всі букви прописні;

5 рядок і далі – текст тез;вирівнювання тексту – по ширині, шрифт – звичайний.

За детальною інформацією звертайтеся до організаційного комітету або на сторінку Юридичної клініки у Facebook за qr-кодом. Зразок оформлення тез та зразок авторської картки – додаються.

Орієнтовний план роботи конференції

28 травня 2022 року

10:00 –10:15 – відкриття конференції;

10.15 –12.00 – пленарне засідання;

12.00–14.00 – робота в секціях;

14.00–14.30 – підведення підсумків та закриття конференції.

Фінансові аспекти:

Благодійний (організаційний) внесок  у бажаному розмірі сплачується на рахунок:

банкодержувача «ПРИВАТБАНК»,

одержувач: Токарь Яна Олександрівна

номеркартки: 5168 7451 0314 2409

призначення платежу: «Доброго вечора, ми з України»

__________________________________________________________________________________

Координати оргкомітету:

Юридична клініка Національного юридичного університету

імені Ярослава Мудрого

м. Харків, вул. Пушкінська, 106, ауд. 104.

Електронна пошта: legalclinicconference2022@gmail.com

Веб-сайт: legalclinic.nlu.edu.ua