Чергові зміни, що на нас чекає?

Внесення змін до постанови Кабінету Міністрів “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”

         Відповідно до Постанови КМУ від 08 квітня 2020 р. № 262 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211” об’єкти щодо надання послуг, а саме:

– Поштової та кур’єрської діяльності.

– Будівельних робіт.

– Зі збирання та заготівлі відходів.

– Хімчистки.

 

Також, Постановою КМУ було запроваджено:

– Порядок проведення обов’язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (ізоляторів).

– Місцеві органи державної влади мають право здійснювати видатки на проживання осіб в обсерваторах за рахунок коштів місцевих бюджетів (зокрема резервного фонду цих бюджетів).

 

Особи, які старші 60 років не потребують ізоляції:

– Державні службовці, депутати всіх рівнів, міські голови, судді та інші особи на яких поширюється дія Закону України “Про запобігання корупції”.

– Військовослужбовці та працівники Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронні органи.

– Особи, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19.

– Особи, які забезпечують діяльність підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які:

– провадять діяльність та надають послуги в галузях енергетики, хімічної, нафтохімічної, машинобудівної промисловості, гірничо-металургійної галузі, галузях транспорту, інформаційно-комунікаційних технологій, електронних комунікацій, у банківському та фінансовому секторах, галузі оборонної промисловості;

– мають безперервний промисловий цикл;

– надають послуги у сферах життєзабезпечення населення, зокрема у сферах централізованого водопостачання, водовідведення, постачання електричної енергії і газу, виробництва продуктів харчування, сільського господарства, охорони здоров’я;

– є комунальними, аварійними та рятувальними службами, службами екстреної допомоги населенню;

– включені до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави;

– є об’єктами потенційно небезпечних технологій і виробництв.

 

 

Автори: Червяков Микита, Ромашко Олександр, Муравйова Наталія

Цю публікацію підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору». Висловлені в цій публікації думки необов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Рудковська Мирослава

Автор : Рудковська Мирослава

135 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *