Розширюємо кордони праці Юридичної клініки

Почнемо тиждень з наших досягнень 😎:
Правопросвітня діяльність Юридичної клініки все швидше починає поширюватись і за межамі Харкова. Сьогодні студенти-консультанти Цибулько Андрій та Дмитренко Юлія розом з представником ювенальної поліції завітали до Південної загальноосвітньої школи Харківської районної ради Харківської області з актуальною темою сьогодення – “Що таке булінг?”. Діти досить швидко пішли на контакт, брали участь в інтерактивах та активно відповідали на наші, часом провокативні, питання.
Одна дівчинка зауважила :”Можливо, я відповім вам не так як ви очікуєте, але я б не виділяла нікого серед людей. Будь то чорношкірий турист із Африки або ВІЛ-інфікований – ми всі однакові, одне слід сказати – не треба порушувати особисті кордони”.

Розширюємо кордони праці Юридичної клініки Розширюємо кордони праці Юридичної клініки Розширюємо кордони праці Юридичної клініки Розширюємо кордони праці Юридичної клініки