Нова позиція Верховного суду!

🗯 Чим хто зайнятий на вихідних? Відпочиваєте? Чи все-таки вже готуєтеся до наступного тижня? Читайте нову правову позицію Верховного Суду! 

⚫️ Чи діє позовна давність??

Велика палата у справі № 653/1096/16-ц розглянула скаргу за позовом міської ради і дійшла висновку, що негаторний позов може бути пред’явлений протягом всього часу продовження відповідного правопорушення і на нього терміни позовної давності не поширюються. Тим самими Велика палата відступила від правової позиції Верховного Суду України у справі № 6-2913 цс 15 в якій зазначалось, що до спорів, що випливають із найму жилого приміщення, суд застосовує позовну давність 3 роки.
З повним текстом постанови Великої Палати Верховного Суду у справі № 653/1096/16-ц можна ознайомитися за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/75296538.

🔵Окрема думка студента-клініциста:
Коваля Владлена, 4 курс:
” На мою думку це рішення Великої Палати є правильним, адже особа яка є власником нерухомого майна не може бути обмежена у праві звернутися до суду з позовом про усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження цим майном.”

#в_ногу_з_практикою #нашновийпроект #практикавс #новіпозиції#нашідумки

Рудковська Мирослава

Автор : Рудковська Мирослава

418 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *