І знову welcome! Кому фільм на юридичну тематику?

А в нас приємна новина: юридичний клінічний кіноклуб, який полонив серця студентів з першої зустрічі, продовжує свою роботу!
Цього разу засідання заплановано на 20. 04 о 17.00 – будемо дивитися стрічку “12 розгніваних чоловіків” – ту саму, що мало не очолила список найкращих судових драм всіх часів за версією Американського інституту кіномистецтва!
Фільм зазнав багато інтерпретацій, ми ж звертаємося до стрічки 1957 року народження – цей варіант став безумовною юридичною кінокласикою, індикатором вишуканого кіно-смаку та приводом зібратися дружньою клінічною родиною.
Не зважайте, коли є можливість на власні очі познайомитися з Генрі Фонда – бродвейським красенем, що полонив своїм талантом Голлівуд та переконав найвибагливіших кінокритиків
Будемо раді бачити всіх охочих до перегляду та дискусії після нього.
P.S. враховуючи єдиний недолік минулого перегляду – капітан, захопи печеньки завчасно.

І знову welcome! Кому фільм на юридичну тематику?