Розвиток понад усе! Що нового?

Надворі холодно та незважаючи на погодні умови ми знову зібралися дружним колективом для самовдосконалення!
Зокрема, виокремили ще одну течію нашої роботи — Street law.
Що це та з чим його їсти намагалися з’ясувати на сьогоднішній лекції. Увазі клініцистів була представлена цікава та прогресивна концепція правоосвітньої діяльності, яка зародилася в США і зараз успішно розвивається в Європі. Звичайно, як тут стояти осторонь?


Street law (практичне чи «вуличне» право) — це програма юридичної та громадянської освіти, орієнтована на учнів середніх шкіл. “Вуличне право” – це підхід до практичного законодавства для населення за допомогою методів інтерактивного навчання. Елементи практичного права включають: усвідомлення прав людини, демократичних свобод, права споживачів, елементи цивільного, адміністративного, трудового права на рівні, достатньому для вирішення щоденних питань. 


Ідея є дуже цікавою та передбачає не лише освіту населення, а й самоосвіту, оскільки, програма включає безліч прийомів вдосконалення навичок ефективної подачі матеріалу та технік його закріплення на рівні достатньому для застосування. Тож будемо розвивати власні навички та боротися з правовою неосвіченістю!

Рудковська Мирослава

Автор : Рудковська Мирослава

417 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *