Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе відвідав Юридичну клініку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе 17 серпня, в ході одноденного робочого візиту на Харківщину, відвідав Юридичну клініку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. У цьому заході також брали участь проректор Університету В.В.Комаров, начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області О.В.Чурсін, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області І.В.Левченко, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області О.В.Ночовкіна, директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.В.Бенедик. Керівник Юридичної клініки В.Янишен ознайомив гостей з структурою Юридичної клінки, організацією її діяльності, досягненнями та перспективами розвитку.

Як підкреслив Гія Гецадзе в ході ознайомлення з Юридичною клінікою: «Існування при українських університетах правового спрямування юридичних клінік – це можливість для студентів отримати реальну практику, а для громадян – шанс отримати якісну правову допомогу. Саме в таких умовах формується професіоналізм юристів».

Заступник Міністра юстиції повідомив присутніх про новий проект Міністерства юстиції спільно з USAID «Я маю право», спрямований на підвищення юридичної грамотності громадян, першим етапом якого стане проведення роз’яснювальної роботи за трьома блоками: права у сфері правосуддя, захист права власності і протидія корупції. До проекту будуть залучені місцеві органи влади, ЗМІ, органи комунікації Міністерства юстиції, а також волонтери. Заступник Міністра юстиції висловив впевненість, що Університет та Юридична клініка долучаться до цієї роботи.

Токарь Яна

Автор : Токарь Яна

1 578 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *