Анонс дебатного турніру з прав людини 2016

Цьогоріч VІ відкритий дебатний турнір з прав людини серед команд юридичних клінік з нагоди 40 річниці заснування Української Гельсінської спілки з прав людини стосується обговорення актуальних питань прав людини і їх взаємодії з державою. Цей до речі буде однією із перших спроб співпраці юридичного клінічного руху з освітнім напрямом УГСПЛ, що може стати системною.

Турнір відбудеться 18-19 листопада 2016 року у Освітньому домі з прав людини (м. Чернігів) та у м. Києві.

Організатори: Українська Гельсінська спілка з прав людини  Асоціація юридичних клінік України. Організації-партнери: український офіс ОБСЄ, Міжнародний фонд "Відродження".

До турніру будуть відібрані 8 команд юридичних клінік ВНЗ України (перевага буде надаватися членам Асоціації юридичних клінік України та партнерам УГСПЛ).

Щиро запрошуємо юридичні клініки зголошуватися на участь у дебатному турнірі, що вже став традиційним конкурсом професійної ораторської майстерності студентів-клініцистів. 

Для участі у відборі на Турнір команди юридичної клініки потрібно до 7.11.2016 включно на електронну пошту (pro.legal.clinic@gmail.com):

1) направити листа, у якому зазначити ПІБ, моб. тел. та електронну пошту обох учасників команди та їх керівника (у разі бажання взяти участь), які планують приїхати на турнір, дві з запропонованих тем турніру 2016, за якими команда була б готова дебатувати (безпосередня тема команді буде визначена після відбору команд 9.11.2016);

2) до листа додати або у листі зазначити реквізити протокольного рішення юридичної клініки, яким на внутрішньому відборі у ВНЗ команда була визначена переможцем і делегована до участі у Турнірі;

3) есе команди (за тематикою Турніру 2016, до 2 сторінок А4, з зазначенням: назви есе, прізвищ та імен авторів, повної назви юридичної клініки), на підставі аналізу яких буде здійснено відбір до участі. Допускаємо, що кращі есе будуть оприлюднені, їх направлення є згодою авторів на оприлюднення.

Детальне положення про Дебатний турнір 2016 і його вибір тем – [завантажити]

Ключові дати Турніру:

7.11.2016 – кінцевий термін надсилання пакетів заявок на турнір.

9.11.2016 – завершення відбору і повідомлення командам про їх участь, повідомлення кожній команді конкретної теми на чвертьфінал та теми на фінал Дебатного турніру.

18.11.2016, перша половина дня – реєстрація учасників.

18.11.2016, друга половина дня – чвертьфінал Дебатного турніру, півфінал Дебатного турніру, після раунду запитань визначаються 2 команди-фіналісти.

19.11.2016, перша половина дня – фінал Дебатного турніру, дебатним двобоєм визначаються команди, що зайняли 1 та 2 місце у турнірі. Відбувається нагородження переможців та учасників турніру, загальне фотографування.

19.11.2016, друга половина дня – команди-фіналісти беруть участь у форумі за технологією "Hard talk" з лідерами УГСПЛ. Команди-учасниці турніру виступають аудиторією Форуму.

Організатори забезпечать відшкодування проїзду до місця проведення заходу, проживання і харчування учасників.

Уточнюючі запитання можуть бути задані на електронну пошту (pro.legal.clinic@gmail.com) та за тел. 066-7442336 (Андрій Галай).

Замковий Володимир

Автор : Замковий Володимир

2 017 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *