Як студенти-клініцисти до школи завітали

П‘ятниця видалася дуже плідною, адже наші студентки завітали до школи №36 аж з двома лекціями! Лектори були вражені теплим прийомом, і не зважаючи на дві лекції поспіль не втрачали ентузіазму ні на хвилину. Ці прекрасні діти шостих та восьмого класів довели, наскільки вони є розумними та освіченими в свої роки! Клініцистам легко вдалося знайти спільну мову з учнями- 2 уроки пролетіли дуже швидко. З шостими класами обговорювали проблему шкільного самоврядування і шкільної демократії, розповіли як важливо знайти своє місце в суспільстві, і яка роль посідає школа в цьому аспекті. З восьмим класом мали розмову щодо булінгу, діти виявилися дуже зацікавлені та впродовж лекції всі приймали участь в інтерактивах та обговоренні відео. Дякуємо цим добрим і чуйним школярам, працювати з такою аудиторією одна насолода. Думаємо, що наші фото передадуть теплу атмосферу цієї зустрічі!