Круглий стіл з нагоди 70-річчя Загальної декларації прав людини

Сьогодні урочисто відсвяткували 70-ти річчя з Дня підписання Загальної декларації з прав людини – провели фантастичну зустріч!
Проректор нашого Університету Вячеслав Васильович Комаров підписав меморандум про співпрацю з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини у східних областях.
Всі присутні отримали величезне задоволення від спілкування і велику кількість нової та корисної інформації. Обговорили низку важливих питань, зокрема: поговорили про сучасну концепцію захисту прав людини, застосування Загальної декларації прав людини в адміністративному судочинстві, право на публічний судовий розгляд та його роль у цивільному судочинстві України, та роль практики ЄСПЛ у створенні інституту БПД.
На шляху становлення нас, як талановитих правників, такі заходи мають непересічне значення, тому ми щиро вдячні організаторам й готові до нових звершень.