Виступ в суді та етичні стандарти юриста

От що значить ентузіазм! Працювали працювали весь день, а під кінець і захід цікавий провели!Виступ в суді та етичні стандарти юриста
Наша зустріч пройшла в рамках Школа професора Комарова. Щиро дякуємо нашим сьогоднішнім гостям, ідейним натхненникам та просто цікавим спікерам: проректору Вячеславу Васильовичу Комарову, який завжди надихає і підтримує нас у всіх починаннях та своєю присутністю безумовно прикрашає наші заходи, Марині Старовойтовій, яка своїм виступом значно розширила наші горизонти та зарядила неабиякою мотивацією для досягнення вершин у непростій, але дуже цікавій професії юристаВиступ в суді та етичні стандарти юриста Та нашому гостю – директору Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Івану Васильовичу Бенедику за влучну промову та цінні зауваженняВиступ в суді та етичні стандарти юриста

Виступ в суді та етичні стандарти юриста
Захід перевершив всі очікування та протривав понад дві з половиною години(!) Встигли поговорити якщо не про все, то про більшість точноВиступ в суді та етичні стандарти юристаВ цілому дуже вдале та продуктивне закінчення робочого дня.

Нагадаємо, що пані Марина наш частий гість: відвідала наш день відкритих дверей та була суддею на, організованих Юридичною клінікою, весняних змагання з консультування клієнтів.

Виступ в суді та етичні стандарти юриста

Марина Старовойтова – практикуючий адвокат, адвокат-тренер системи безоплатної правової допомоги, сертифікований експерт Національної асоціації адвокатів України, аспірант кафедри конституційного права та правосуддя Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, заступник голови правління ГО “Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, керівник Харківського відокремленого підрозділу “Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, член ради Харківського відділення ГО “Асоціації правників України”, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, випускниця першої всеукр аїнської програми підвищення кваліфікації для адвокатів «Адвокат майбутнього», група G2.