З поверненням до школи!

Сьогодні, в рамках спільного проекту “Я маю право” з органами Національної поліції, провели лекцію на тему “Юридичної відповідальності” для учнів 10-11 класів Харківської гімназії №1

Наш студент-консультант Alina Zubova та співробітник Нацполіції Євген Вікторович розповіли, що робити, щоб не стати жертвою злочину і як вести себе, коли став свідком такого діяння. Євген Вікторович, у свою чергу, розповів про типові ситуації, що складаються на практиці та навів багато цікавої статистики Лекція пройшла більше у форматі питань-відповідей, моделювання ситуацій та пошуку оптимальних шляхів їх вирішення. Це був дуже цікавий досвід як для нас, так і для учнів. Вже з нетерпінням чекаємо наступний спільний захід!!