Нові горизонти спільними зусиллями!

24 квітня 2018 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, пройшов перший день Міжнародної конференції «Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії ХХІ сторіччя».
До участі були запрошені особи, відповідальні за формування політики в Україні, лідери правничої професії, представники правничих шкіл України та інших країн, представники організацій громадянського суспільства та міжнародні експерти.
Ми також не стояли осторонь, зокрема наш керівник, Голова Асоціації юридичних клінік України Віктор Янишен та проректор з навчально-методичної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Вячеслав Комаров та декани факультетів взяли активну участь у заході.
Окремо хочемо зауважити, що основними цілями даної конференції є обговорення автономії закладів вищої освіти у її тісному зв’язку з поліпшенням загальної якості юридичної освіти та доступом до правничих професій, обговорення сучасних трендів та інновації у сфері юридичної освіти та визначення кращої практики забезпечення якості юридичної освіти, підготовка рекомендацій щодо просування реформи юридичної освіти у світлі міжнародних і європейських стандартів та кращих практик.

Захід став можливим за підтримки програми USAID «Нове правосуддя» у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні та підтримці Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України.

Рудковська Мирослава

Автор : Рудковська Мирослава

428 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *