Хто як, а ми готуємося до змагання з юридичного консультування!

Синоптики прогнозують зниження температури за бортом до – 15, а в Юридичній клініці тим часом стає спекотно, бо ж тепер до змагань з юридичного консультування готуються не тільки команди, але й судді! Інформуємо, що в середу 28.02 о 15.00 на базі Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбудуться змагання з консультування клієнтів.

Нагадаємо, що за своєю формою Змагання імітує процес інтерв’ювання та консультування в юридичному офісі за участю двох практикуючих юристів та клієнта, роль якого виконує запрошений актор. Метою є підвищення рівня знань та майстерності студентів-правників, при здійсненні ними професійної юридичної діяльності, розвитку аналітичних та комунікативних навиків. Для проведення консультування кожній команді відводиться 30 хвилин. Учасники повинні з’ясувати необхідну інформацію, дослідивши з клієнтом обставини справи, виявити справжні мотиви звернення та очікування клієнта, сутність проблеми та націлити клієнта на стратегію подальшої роботи над справою.

Наші команди уже сформовані, та почали підготовку. Кандидати у судді також визначені, тож до зустрічі на змаганнях!

P.S. Ми завжди раді бачити всіх охочих подивитися на цю битву титанів права.
Чекаємо на вас. Обіцяємо, що буде гаряче.