Клініцисти у пошуках відповіді!

Сьогодні консультанти нашої Юридичної клініки взяли активну участь у жвавій дискусії за темою: “Феномен вищої освіти в постундустріальному сусільстві”, організатором і модератором якої став професор В’ячеслав Васильович Комаров.
В’ячеслав Васильович підняв питання, яке турбує усіх нас: “якою має бути політика закладу вищої освіти, аби відповідати інтересам студентства та готувати справжніх фахівців?”. Консультанти підтримали полілог своїм баченням освітянської ситуації: лунали думки про необхідність більш тісної співпраці роботодавців та керівництва закладу вищої освіти, підвищеня загального рівня культури та правосвідомості, зокрема, наголошували на гострій необхідності практикувати. В рамках обговорення практики для студентів, яка відбувається завдяки роботі Юридичної клініки, професор Комаров схвально оцінив нашу діяльність і окремо позитивно виділив роботу нашого керівника – Віктора Петровича.
Від зустрічі залишилися лише позитивні емоції та корисні міркування.