Відбулась зустріч колективу Юридичної клініки із Олександром Дроздовим

У четвер, 26 жовтня, колектив Юридичної клініки зустрівся із Олександром Дроздовим – доцентом кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, адвокатом, Головою Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, членом Експертної ради з питань акредитації та сертифікації щодо підвищення кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України, головою Адвокатського об’єднання “Колегія Адвокатів України”.

Відбулась зустріч колективу Юридичної клініки із Олександром Дроздовим

У рамках заходу, Олександр Михайлович поділився багатим досвідом адвокатської діяльності та розповів багато цікавого про органи адвокатського самоврядування. Поговорили також і про окремі аспекти застосування практики ЄСПЛ в Україні. Окрім того, кожен із студентів мав змогу оримати не тільки відповідь на будь-яке своє питання, але і професійну пораду від нашого гостя.

Відбулась зустріч колективу Юридичної клініки із Олександром Дроздовим

Зустріч пройшла цікаво та продуктивно.

Дякуємо Олександру Михайловичу за приділений час та змістовний діалог.

До нових зустрічей!

Токарь Яна