Відбулась зустріч колективу Юридичної клініки із Олександром Дроздовим

У четвер, 26 жовтня, колектив Юридичної клініки зустрівся із Олександром Дроздовим – доцентом кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, адвокатом, Головою Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, членом Експертної ради з питань акредитації та сертифікації щодо підвищення кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України, головою Адвокатського об’єднання “Колегія Адвокатів України”.

У рамках заходу, Олександр Михайлович поділився багатим досвідом адвокатської діяльності та розповів багато цікавого про органи адвокатського самоврядування. Поговорили також і про окремі аспекти застосування практики ЄСПЛ в Україні. Окрім того, кожен із студентів мав змогу оримати не тільки відповідь на будь-яке своє питання, але і професійну пораду від нашого гостя.

Зустріч пройшла цікаво та продуктивно.

Дякуємо Олександру Михайловичу за приділений час та змістовний діалог.

До нових зустрічей!

Токарь Яна