Заява про перенесення судового засідання

В житті кожної людини може трапитись ситуація, коли поважні причини унеможливлюють виконати той чи інший обов’язок. Обов’язок з’явитися до суду не виключення. Але законодавець надав громадянам можливість перенести судовий розгляд і, усунувши негативні причини, з’явитися на судовий розгляд справи вчасно.  

/Назва суду____________________/  

Відповідач: /ПІБ /______________    

Адреса_______________________

Засіб зв`язку. __________________

 

ЗАЯВА

про перенесення судового засідання

В провадженні /Назва суду/ знаходиться цивільна справа №*/***/****/**** за позовом /ПІБ Позивача/ до /ПІБ відповідача/ про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою та зобов’язання вчинити певні дії, слухання якої призначено на «__» ________ 201_ р. на __ год. 00 хв.

На дане судове засідання я, як відповідач з’явитися не маю можливості, у зв’язку з хворобою, довідка про що буде надана.

Відповідно до п. 2 ч.1 ст. 169 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в межах строків, встановлених статтею 157 ЦПК України, у разі першої неявки в судове засідання сторони або будь-кого з інших осіб, які беруть участь у справі, оповіщених у встановленому порядку про час і місце судового розгляду, якщо вони повідомили про причини неявки, які судом визнано поважними.

Керуючись ст. 169 ЦПК України, –

 

ПРОШУ:

– перенести судове засідання по вищевказаній справі на інший день.

 

«__» __________ 201_ р.                                                                                ___________


 

Андрущенко Ганна

Автор : Андрущенко Ганна

11 800 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *