Увага! Увага! Увага! Конкурс!

Положення Всеукраїнського конкурсу відеоробіт «Значення та роль страхування у різних аспектах життя людини»

1. Загальні положення

1. Дане Положення визначає порядок організації та проведення Всеукраїнського конкурсу відеоробіт «Значення та роль страхування у різних аспектах життя людини». (далі – Конкурс)

2. Метою проведення Конкурсу є:

– надання  підтримки населенню у бажанні розкрити свій потенціал у сфері фінансової грамотності та страхування;

– створення можливостей учасникам застосувати творчий підхід та знання під час створення конкурсних робіт.

3. Основними завданнями Конкурсу є:

– розкриття потенціалу населення в застосуванні їхніх знань у сфері фінансової грамотності, зокрема у сфері страхування;

– цікаве і корисне застосування практичних знань у сфері страхування;

– поширення актуального та практичного досвіду учасників Конкурсу.

4. Організатором конкурсу виступає Юридична клініка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки ПроектуUSAID «Трансформація фінансового сектору».

5. Географічні межі проведення Конкурсу – територія України.

6. Форма проведення конкурсу – дистанційна

7. Учасником конкурсу може стати будь-яка особа незалежно від віку, статі, роду занять, майнового становища та будь-яких інших критеріїв, яка бажає поділитися своїм практичним досвідом та знаннями у сфері страхування.

2. Вимоги до конкурсних робіт

1. Для того, щоб взяти участь у Конкурсі, учаснику необхідно створити відеоролик, в якому автор в обраний ним спосіб ділиться своїм досвідом та думками з приводу значення та ролі страхування в його житті. У ролику учасник має на власних прикладах викласти свою думку щодо важливості такого інституту як страхування, в яких сферах життя людини страхування відіграє найважливішу роль та чому.

2. Тривалість відео – до 5 хвилин

3. Учасники конкурсу самостійно створюють відеороботу (відеоролик, цифрову розповідь, відеофільм, відеопрезентацію, захоплення екрану тощо),

4. Особиста присутність у кадрі не є обов’язковою

5. До участі у Конкурсу приймаються роботи, які раніше не брали участі в подібних заходах.

6. Конкурсна робота може бути підготована як індивідуально однією людиною, так і колективно. У разі якщо конкурсна робота підготована групою людей, то в межах Конкурсу, вони розглядаються як один учасник.

7. Конкурсні роботи подаються у форматах: Windows MediaVideo, MP4, AVI, FlashVideo, MPEG, MOW, PPT.

3. Порядок проведення Конкурсу

1. Створену конкурсну роботу необхідно надіслати на адресу електронної пошти Юридичної клініки: jurclinica@ukr.net із зазначенням у темі листа «Відеоролик для конкурсу та ПІБ учасника», а також заповнити заявку, що розміщена за посиланням у Google Forms.

2. Конкурсні роботи треба надіслати у строк з 09 вересня 2020 року по 25 вересня 2020 року включно.

3. Визначення переможця, здійснюється журі конкурсу, до складу якої входить керівник Юридичної клініки Янишен Віктор Петрович (Голова журі), завідувач громадської приймальні Юридичної клініки Токарь Яна Олександрівна (член журі), медіа-редактор Юридичної клініки Рудковська Мирослава Романівна (член журі).

4. Визначення переможця, здійснюється колективним рішенням журі протягом 3 днів.

5. Максимальна кількість балів, яку може отримати конкурсна робота – 50 балів.

6. Для обрання переможця будуть застосовуватися такі критерії:

– Відповідність конкурсної роботи заявленій темі – 10 балів;

– Чіткість і логічність викладу матеріалу – 10 балів;

– Обґрунтованість викладеної думки – 10 балів;

– Оригінальність – 10 балів;

– Самостійній та новизна – 10 балів.

7. Переможцем визнається, той учасник, що набрав найбільшу кількість балів. У разі якщо 2 і більше учасників наберуть однакову кількість балів, переможцем визнається той, хто отримав найбільшу кількість балів за критерієм «Обґрунтованість викладеної думки»

8. Переможець конкурсу отримає винагороду у вигляді планшету.

9. Учасник Конкурсу дає згоду на обробку його персональний даних Організаторами Конкурсу, а також на розповсюдження його конкурсної роботи на інформаційних ресурсах Організаторів (зокрема, Facebook, YouTube, веб-сайт).

Ця діяльність здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».