VIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні шляхи удосконалення українського законодавства»

VIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція  «Актуальні шляхи удосконалення українського законодавства»

Колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у VIІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні шляхи удосконалення українського законодавства», яка відбудеться 24 листопада 2018 року.

Місце проведення: м. Харків

Дата проведення: 24 листопада 2018 року

Організатор заходу: Юридична клініка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Формат заходу та умови участі:

Обговорення актуальних положень удосконалення законодавства України.

До участі запрошуються студенти юридичних факультетів та ВНЗ, суміжних із правовими спеціальностями, вчені, практикуючі юристи, громадські діячі та представники громадських організацій, представники державної влади та всі бажаючі.

Очна участь або заочна участь.

Виступ учасників відбуватиметься за результатами відбору матеріалів доповідей. За результатами проведення конференції будуть опубліковані збірки тез доповідей та статей з присвоєнням коду ISBN. Учасники конференції отримують сертифікати, які засвідчують їх участь.

Напрями конференції:

• історія держави і права України та зарубіжних країн;

• теорія права та держави;

• адміністративне право та процес, адміністративна діяльність, митне право;

• господарське право та процес, торгове права, економічна теорія;

• державне будівництво, муніципальне право;

• екологічне право, земельне та аграрне право;

• конституційне право та процес;

• криміналістика;

• кримінологія та кримінально-виконавче право, правова статистика, юридична психологія та психіатрія, судова медицина;

• кримінальне право і процес, оперативно-розшукова діяльність;

• логіка та юридична аргументація, ораторське мистецтво та судові дебати;

• міжнародне право та право Європейського Союзу, гуманітарне права;

• соціологія та політологія;

• трудове право та право соціального забезпечення;

• філософія;

• фінансове право, податкове право;

• цивільне право та цивільний процес, корпоративне право;

• судоустрій, прокуратура та адвокатура;

• юридична клінічна діяльність;

•  інші галузі та підгалузі права.

Робочі мови конференції: українська, російська та англійська.

Участь у заході.

Для участі у заході необхідно надіслати до 17 листопада 2018 року включно на електронну пошту організаційного комітету (legalclinicconference18@gmail.com) наступні матеріали:

1. Тези доповіді (українською, російською або англійською мовами). Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника Конференції та має містити слово «тези» (Петренко П.П._тези).

2. Авторську картку. Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та має містити слова «авторська картка» (Петренко П.П._авторська картка).Форма авторської картки додається.

3. Відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату організаційного внеску у розмірі 200 грн. Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника Конференції та має містити слово «квитанція» (Петренко П.П._квитанція).

БУДЬТЕ УВАЖНІ ПРИ ВІДПРАВЦІ ФАЙЛІВ (інколи учасники забувають надсилати один або декілька документів або взагалі відправляють лист без вкладених файлів).

Вимоги до матеріалів доповіді:

1. Обсяг до 3 сторінок включно. Кожна додаткова сторінка після 3 коштує 50 грн.;

2.Формат: А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word у вигляді файла з розширенням (.doс) або (.docx);

3.Шрифт – TimesNewRoman; кегль (розмір шрифту) – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; всі поля – по 20 мм; абзаци – 10 мм.

1 рядок – ПІБ (повністю), вирівнювання – по правому краю, шрифт – напівжирний курсив;

2 рядок – посада та повна назва навчального закладу або місця роботи вирівнювання – по правому краю, шрифт – звичайний;

3 рядок – факультет, курс, група;

4 рядок – назва тез доповіді вирівнювання – по центру, шрифт – напівжирний, всі прописні;

5 рядок і далі – текст тез доповідей вирівнювання тексту – по ширині, шрифт – звичайний.

Окремі елементи тексту можуть бути виділені напівжирним шрифтом або курсивом для кращого розпізнавального ефекту. Підкреслення у тексті не допускається. Текст може містити графіки, схеми, діаграми тощо.

Координати оргкомітету:

м. Харків, вул. Пушкінська, 106, ауд. 104.

Детальніше тут – Polozhennya_pro_konferentsiyuАвторська картка

Електронна пошта: