І знову ми в Юридичній клініці вчимося

Сьогодні провели майстер-клас з правової освіти. Цей захід в першу чергу був розрахований на нову молоду команду Юридичної клініки, проте приємним здивуванням було побачити на ньому багато ветеранів юридичного клінічного правоосвітнього руху – свідчення безперервного потягу клініцистів до самовдосконалення.
Masha Zivert говорила про організацію лекцій для школярів: зовнішні (шкільні) та внутрішні (клінічні) аспекти. Торкнулися теми реформації внутрішньої організаційної системи задля уніфікації процесу, що має на меті спростити звітну діяльність.
Не оминули увагою й інтерактивну складову лекцій, наголошуючи на необхідності відходу від суто академічного стилю викладання для дітей.
Отримали завдання щодо розгалуження тем нашої роботи. На нові презентації від клініцистів чекаємо до 30. 03.