В ЮК пройшли змагання з юридичного консультування!

Сьогодні, 28.02.12, у нашій Юридичній клініці відбулися змагання з консультування клієнтів!
У змаганнях взяли участь 8 команд, а суддями були фахівці своєї справи – викладачі з кафедр цивільного права та процесу. Після кожного етапу градус підіймався все вище й вище, оцінки ставали дедалі суворішими.
Змагання відбувались у 3 тури, в ході яких були визначені переможці, що проходили відповідно до півфіналу та фіналу.


До заключного етапу дійшли клініцисти Евгений Головко (Evgeny Golovko) та Мирослава РудковськаЮлия Дмитренко та Masha Zivert – саме серед цих двох команд розгорнулася боротьба за першість у змаганнях з юридичного консультування. Команди показали високий рівень знань, професійних навичок та за свою обізнаність отримали розбіг у 1 бал! З таким незначним відривом виграла команда дівчат, хоча нагородження й ознаменувалося дружніми обіймами обох команд: клінічна дружба не має першості, а тепла взаємопідтримка у змаганнях – це фактор здорової конкуренції.


Ми хочемо від всього серця подякувати Яні Олександрівні за кваліфіковану підготовку команд до змагань навіть в позаробочий час, а Віктора Петровича – за терпіння в усіх організаційних аспектах та шалену підтримку учасників.
Щира вдячність справедливому журі та організаційній команді волонтерів.


Окремо хотіли би віддячити за підтримку з боку Центра надання безоплатної правової допомоги, що його представила Марина Старовойтова, з якими ми раді підтримувати теплі партнерські стосунки. Таку саму подяку висловлюємо й Головному територіальному управлінню Міністерства Юстиції України в Харківській області, що його представила Олена Ночовкіна – ваша пильна увага та підтримка молодих правників є безцінною для нашого товариства.
Ми раді, що такі змагання в Юридичній клініці відбулися, адже кожний такий захід – це крок на шляху до професіоналізму.

Рудковська Мирослава

Автор : Рудковська Мирослава

639 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *