Заява про видачу виконавчого листа

Виконавчий лист – це письмовий документ встановленої форми і змісту, який видається судом для примусового виконання прийнятих ним у справах рішень, ухвал, постанов, як підстава для їх виконання. Виконавчий лист зобов'язує боржника, інших юридичних та фізичних осіб точно і своєчасно виконати рішення суду чи іншого органу, а також сприяти державному виконавцю у примусовому виконанні рішення. 

Зразок


Київський районний суд м. Харкова 
 Заявник: Іванов Іван Іванович          
адреса: __________________         
Справа № 111/11111/16-ц               

 

Заява про видачу виконавчого листа


Рішенням Київського районного суду м. Харкова від 11.01.2016 р. у справі № 111/11111/16-ц за позовом Іванова Івана Івановича до Петрова Петра Петровича було стягнуто з Петрова Петра Петровича на користь Іванова Івана Івановича 20 000 грн (двадцять тисяч гривень) основного боргу та 551,20 грн. (п’ятсот п’ятдесят одна гривня двадцять копійок) судового збору.


Відповідно до абз. 1 ч. 1 ст. 368 Цивільного процесуального кодексу України питання, пов'язані із зверненням судового рішення до виконання, вирішує місцевий суд, який розглянув справу.


Згідно з ч. 2 ст. 368 Цивільного процесуального кодексу України за кожним судовим рішенням, яке набрало законної сили, за заявою осіб, на користь яких воно ухвалено, чи прокурора, який здійснював у цій справі представництво інтересів громадянина або держави в суді, видається один виконавчий лист. Якщо на підставі ухваленого рішення належить передати майно, що перебуває в кількох місцях, або якщо рішення ухвалено на користь кількох позивачів чи проти кількох відповідачів, суд має право за заявою стягувачів видати кілька виконавчих листів, точно зазначивши, яку частину рішення треба виконати за кожним виконавчим листом.


Керуючись статтею 368 Цивільного процесуального кодексу України,-


ПРОШУ:


Видати виконавчий лист по справі № 111/11111/16-ц, за позовом Іванова Івана Івановича до Петрова Петра Петровича про стягнення грошових коштів за договором позики на підставі рішення від 11.01.2016.


«  »_________ 2016                                               ____________/ Іванов І.І.

Андрущенко Ганна

Автор : Андрущенко Ганна

1 889 переглядів

0 коментарів

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *